Sıkça Sorulan Sorular

GustoDeco'ya üye olmalı mıyım?


Evet
GustoDeco'ya nasıl üye olabilirim?


GustoDeco'ya üye olmak için internet sayfamızda bulunan Üye Ol seçeneğini tıklamanız ve sizden istediğimiz birkaç kısa bilgiyi doldurmanız yeterlidir.
Üyelik avantajları nelerdir?


Üyeliğin en büyük avantajı, her alışveriş yapmak istediğinizde, bilgilerinizi tekrar girmek zorunda kalmamanızdır.Üyelerin bilgileri 3. şahıslara kesinlikle verilmez ve üye istemediği sürece reklam ve duyuru gönderilmez. Üyelik bilgilerinizi ve adres bilgilerinizi istediğiniz zaman ve sıklıkta güncelleyebilirsiniz
Bilgilerim güvende mi?


GustoDeco üyelik aşamasında ve daha sonrasında üye ve kullanıcılarından kişisel bilgilerini isteyebilir. Bu bilgiler müşterilerimize etkin ve kaliteli hizmet sunmak, çeşitli ürün ve hizmetlerin pazarlama faaliyetinde bulunmak, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetleri düzenlemek, irtibat kurmak, bilgi güncellemek ve benzeri amaçlarla kullanılacaktır. Perabulvari.com, bu amaçlar dışında hiçbir amaçla kullanılmayacağını, verilerin ilgili kanun ve hükümler uyarınca korunacağını taahhüt eder. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki Gizlilik Politikamız ve Üyelik & Gizlilik Sözleşmesinin ilgili maddelerini okuyabilirsiniz.
Üyelik bilgilerimde (şifre, adres, e-posta adresi) değişiklik yapabilir miyim?


Sıkça Sorulan Sorular

E-bültenimize abone olun
fırsatları kaçırmayın!

© 2019 www.gustodeco.com - Tüm Hakları Saklıdır.